Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 200x220

Im większy materac, tym ważniejsza technologia, w której jest wykonany. Model o rozmiarze 200×220 powinien być tak zaprojektowany, aby jego użytkowanie przez dwie osoby — zwłaszcza, jeśli różnią się wagą i wzrostem oraz ruchliwością w czasie snu — było maksymalnie komfortowe i nie wpływało na materac destrukcyjnie. Wszystkie wymienione warunki spełniają materace marki TEMPUR®. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych pianek termoelastycznych, materace TEMPUR® 200×220, podobnie jak mniejsze modele, mają aż dziesięcioletnią gwarancję producenta.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wynikówNajwiększy materac TEMPUR® 200×220 cm — komu go polecamy?

Materace TEMPUR® 200×220 polecamy:

  • do sypialń małżeńskich,
  • dla osób, które śpią z partnerem/partnerką i oboje bardzo kręcą się podczas snu – szerokość materaca gwarantuje komfort snu porównywalny do spania w dwóch zsuniętych łóżkach jednoosobowych: każdy ma do dyspozycji aż 110 cm!

Balans pomiędzy komfortem a podparciem, który jest jedną z największych zalet materacy TEMPUR®, zachowany zostaje także w tym bardzo szerokim modelu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodny sen, bez względu na okoliczności oraz zdrowy kręgosłup. 

TEMPUR® – materac 200×220, czyli model do zadań specjalnych

Najszersze materace TEMPUR® można określić mianem materacy do zadań specjalnych. Dzięki zastosowaniu materiałów TEMPUR® Advanced, TEMPUR® Adapt oraz TEMPUR® DuraBase, są one tak samo stabilne, trwałe i niepodatne na odkształcenia jak materace węższe.

Materace TEMPUR® 200×220 chronione są pokrowcami QuickRefresh z technologią SmartCool, co sprawia, że są zawsze chłodne w dotyku i pochłaniają nadmiar ciepła, a także zapewniają uczucie świeżości. 

Jeżeli zależy Ci na materacu, który doskonale dopasuje się do ciała każdego z użytkowników, umożliwiając każdemu z nich stworzenie sobie własnej strefy komfortu, wybierz materac do zadań specjalnych TEMPUR® 200×220. Gwarantujemy, że przez wiele lat będziesz cieszyć się jego niezmienioną funkcjonalnością. I jeszcze jedno: cena i jakość materacy TEMPUR® zawsze idą w parze.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: