Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 90x200

Standardowe materace do łóżek jednoosobowych warto wybierać, kierując się maksymalnie długą listą własnych potrzeb. Wybór materaca o wymiarach 90×200 cm może być kluczowym elementem w zapewnieniu sobie komfortowego snu i odpoczynku. Nowoczesne materace z pianek termoelastycznych nie wymuszają na klientach żadnych kompromisów: można znaleźć model, który w 100% spełnia nasze oczekiwania. Na pewno znajdziesz taki, przeglądając w naszym sklepie ofertę matki TEMPUR®.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wynikówMaterac TEMPUR® 90×200 – uniwersalny materac dla młodzieży i dorosłych

Materac TEMPUR® 90×200 to uniwersalny model do łóżek młodzieżowych oraz dla osób dorosłych. Z uwagi na co najmniej dziesięcioletnią gwarancję producenta, materac taki warto kupić dla starszego nastolatka, ponieważ będzie on służył naprawdę długo, nie tracąc swoich walorów użytkowych.

Nowoczesna pianka TEMPUR® Advanced Material oraz inne materiały używane w ramach wypełnienia materacy 90×200, np. Dynamic Support, gwarantują, że komfort snu związany z ich zdolnością dopasowywania się do kształtu ciała i redukcji nacisków nie maleje w trakcie użytkowania.

Odkryj komfort snu na materacach TEMPUR® 90×200. Wybierz doskonały model, który zapewni Ci doskonały sen.

TEMPUR® materac 90×200 – komfort wart swojej ceny

W przypadku marki TEMPUR® cena i jakość zawsze idą w parze. Zapomnij więc o bólu kręgosłupa, napięciach mięśniowych i nocach nieprzespanych z powodu niemożności znalezienia optymalnej pozycji. Każdy materac TEMPUR® 90×200 wykonany jest z materiałów reagujących na wagę, kształt i temperaturę ciała użytkownika, dlatego odczuwa on prawdziwy komfort i równowagę. Dodatkowo wyposażony jest w pokrowiec QuickRefresh, który można zdjąć i uprać w temperaturze 60°. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji pokrowca zapewniają trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, a jego wierzchnia warstwa jest miękka i przyjemna w dotyku.

Sprawdź naszą ofertę materacy TEMPUR® 90×200 – każdy z nich to komfort naprawdę wart swojej ceny i Twojego zdrowia.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: