Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Hilding

Bogaty asortyment materacy Hilding obejmuje: materace piankowe (termoelastyczne, wysokoelastyczne, lateksowe), materace sprężynowe (multipocket, pocket plus), materace hybrydowe (łączące zalety sprężynowych i piankowych) oraz materace o statusie wyrobu medycznego. Sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie. 

Wyświetlanie 1–12 z 42 wynikówHilding Anders materace dające ponadprzeciętny komfort

Szeroka gama rozmiarów oraz zastosowań (materace dziecięce, młodzieżowe i dla osób dorosłych), a także najwyższa jakość wykonania każdego modelu oraz możliwość dobrania do niego materaca nawierzchniowego (dodatkowej ochrony materaca głównego) bądź pokrowca sprawiają, że materace Hilding należą do najczęściej kupowanych w naszym sklepie.

O ponadprzeciętnym komforcie materacy Hilding świadczą:

  • – innowacyjne rozwiązania poprawiające cyrkulację powietrza i odpływ wilgoci,
  • – zaawansowane technologicznie wkłady piankowe — segment pianek syntetycznych rozwija się naprawdę szybko i dynamicznie, co umożliwia konstruowanie materacy o niezwykłych możliwościach dostosowywania się do indywidualnych potrzeb użytkowników,
  • – pełna skala twardości (od materacy miękkich po bardzo twarde),
  • – Certyfikat Oeko-Tex® (wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie),
  • – w przypadku materacy o statusie wyrobu medycznego — certyfikat AEH uzyskany w Laboratorium Sleep-Lab.

Materace Hilding — zaufaj opiniom zadowolonych klientów

Właściwe podparcie głowy i ramion, kręgosłupa, bioder, ud oraz łydek to argument, który zadowoleni Klienci podnoszą najczęściej. Materace Hilding cieszą się pozytywnymi a często wręcz entuzjastycznymi opiniami użytkowników. W przypadku materacy dziecięcych nie bez znaczenia pozostaje fakt, że zastosowana pianka ma porowatą strukturę i drobne nacięcia, których rozmieszczenie gwarantuje bardzo dobrą wentylację, a co za tym idzie — ogranicza pocenie i pozwala przez długi czas utrzymać materac w idealnej świeżości.

Znajdź materac Hilding najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i dobierz do niego pokrowiec ochronny.