Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Kołdry naturalne

Kołdry puchowe i naturalne. Oferta kołder naturalnych, dostępnych w naszym sklepie, to kolekcja wyjątkowych produktów najwyższej jakości, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja zdrowego i komfortowego snu.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Oferta kołder naturalnych, dostępnych w naszym sklepie, to kolekcja wyjątkowych produktów, które nie zawiodą nawet tych klientów, którzy poszukują najwyższych standardów.

Dlaczego warto wybrać kołdrę puchową? Puch jest niezwykle lekki i nawet niewielka jego ilość jest w stanie zapewnić całkiem sporo ciepła. Garść puchu, zamknięta w dłoni, wagowo jest zupełnie niewyczuwalna, można natomiast, już przy tak niewielkiej ilości poczuć w jego ciepło. Puch jest surowcem pochodzenia zwierzęcego, stąd też jego niezwykłe właściwości termoregulacyjne. Gdy otoczenie jest zimne, puch się kurczy i ściślej otula gęsie ciało, gdy temperatura wzrasta, puch się rozkurcza. Puch zamknięty w kołdrze zachowuje się tak samo, zatem przy odpowiednim wyborze grubości kołdry, nie ma groźby przegrzania się organizmu, ani jego wychłodzenia.

Puch zastosowany w kolekcji kołder naturalnych jest starannie wyselekcjonowany i prany przy użyciu specjalistycznych środków oraz suszony w bardzo wysokich temperaturach. Puch wysuszony w temperaturze powyżej 100 stopni °C jest nie tylko pozbawiony zarodników pleśni, ale także wysterylizowany. Wysoka temperatura sterylizacji pozbawia puch charakterystycznego zapachu, czyniąc go zupełnie bezzapachowym. Wsad naszych kołder naturalnych jest produktem absolutnie czystym, nieuczulającym oraz spełniającym najwyższe standardy higieniczne.

Wbrew powszechnie utartej opinii, kołdra puchowa nadaje się także dla alergika. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych tkanin wsypowych oraz nowoczesnych technologii szycia kołder. Gęsty splot tkaniny zapewnia czystość wnętrzu kołdry, ale też nie dopuszcza do wydostawania się puchu na zewnątrz. Kołdry szyte są tzw. gorącym szwem, czyli po zszyciu szew jest uszczelniany specjalistycznym klejem.

Producenci kołder, poza zachowaniem wysokiej czystości produktów dbają również o ich design, zatem wszystkie wyroby cechują się wysoką precyzją wykonania. Dbałość o detale i estetykę wykończenia jest cechą szczególną markowych produkcji, dlatego nasze kołdry, eleganckie, miękkie i przyjemne w dotyku sprawią radość nie tylko swoimi właściwościami użytkowymi, ale też efektowną prezencją.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!