Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Regulowane ręcznie

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko. Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Stelaże regulowane ręcznie

Prozdrowotne i rehabilitacyjne stelaże do łóżek – regulowane ręcznie 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200 oraz inne nietypowe rozmiary – na zamówienie. 

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Stelaże regulowane dostępne w sklepie internetowym SENPO to szeroka gama stelaży przeznaczonych do zapewnienia zdrowego i komfortowego snu. Z pewnością zainteresują się nią osoby, które w łóżku lubią nie tylko spać, ale też poczytać i pooglądać telewizję, czy też zażyć chwili relaksu za dnia.

Stelaże regulowane – prozdrowotne i rehabilitacyjne

Opcje podnoszenia podgłówka oraz podnóżka zapewniają wyższy komfort snu osobom, którym zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Uniesienie wezgłowia przydaje się użytkownikom mającym problemy z układem oddechowym, a ruchomy podnóżek pomaga usprawnić krążenie krwi. Możliwość podnoszenia części podnóżkowej dedykowana jest wszystkim spędzającym większość dnia w pozycji stojącej lub siedzącej.

Taka opcja w stelażu pozwala zregenerować obolałe nogi oraz zmniejszyć ich opuchliznę. Sen z uniesionymi nogami polecany jest osobom cierpiącym na żylaki oraz skarżącym się na problemy z układem krążenia. Każda z ruchomych stron oferuje kilka poziomów, dzięki czemu stelaż może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Stelaże regulowane ręcznie to stelaże rehabilitacyjne, dedykowane zarówno osobom cierpiącym, jak i tym zupełnie zdrowym, ale zainteresowanych profilaktyką zdrowego snu.

Stelaże regulowane – wykonanie

Ramy stelaży regulowanych ręcznie wykonane są z wysokogatunkowego drewna bukowego lub drewna pochodzącego z brzozy syberyjskiej. Wysoka jakość surowca zapewnia stelażom trwałość oraz wyższy komfort ich użytkowania.

Elastyczne listwy gwarantują optymalną miękkość, doskonałą cyrkulację powietrza pod materacem, a także pozwalają materacowi zachować jego naturalną sprężystość.

Każdy ze stelaży wyposażony jest w mechanizm regulacji twardości, dzięki czemu strefy twardości w materacu zostają zachowane i, jeśli zachodzi taka potrzeba, wspomagane. W większości stelaży wzmocnione zostały części barkowa i biodrowa, które zazwyczaj narażone są na silniejszy nacisk, dzięki temu stelaż nie tylko równomiernie rozkłada ciężar ciała, ale jest także wytrzymalszy i posłuży użytkownikowi znacznie dłużej.

Listewki umieszczone są w kauczukowych uchwytach, które wyciszają pracę stelaża oraz chronią je przed zbyt szybkim zużyciem.

Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!