Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Stelaże regulowane ręcznie

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko. Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

 
 


Stelaże regulowane do łóżek

Prozdrowotne i rehabilitacyjne stelaże do łóżek – regulowane ręcznie 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200 oraz inne nietypowe rozmiary – na zamówienie. 

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Stelaże regulowane dostępne w sklepie internetowym SENPO to szeroka gama stelaży przeznaczonych do zapewnienia zdrowego i komfortowego snu. Z pewnością zainteresują się nią osoby, które w łóżku lubią nie tylko spać, ale też poczytać i pooglądać telewizję, czy też zażyć chwili relaksu za dnia.

Stelaże regulowane – prozdrowotne i rehabilitacyjne

Opcje podnoszenia podgłówka oraz podnóżka zapewniają wyższy komfort snu osobom, którym zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Uniesienie wezgłowia przydaje się użytkownikom mającym problemy z układem oddechowym, a ruchomy podnóżek pomaga usprawnić krążenie krwi. Możliwość podnoszenia części podnóżkowej dedykowana jest wszystkim spędzającym większość dnia w pozycji stojącej lub siedzącej.

Taka opcja w stelażu pozwala zregenerować obolałe nogi oraz zmniejszyć ich opuchliznę. Sen z uniesionymi nogami polecany jest osobom cierpiącym na żylaki oraz skarżącym się na problemy z układem krążenia. Każda z ruchomych stron oferuje kilka poziomów, dzięki czemu stelaż może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Stelaże regulowane ręcznie to stelaże rehabilitacyjne, dedykowane zarówno osobom cierpiącym, jak i tym zupełnie zdrowym, ale zainteresowanych profilaktyką zdrowego snu.

Stelaże regulowane – wykonanie

Ramy stelaży regulowanych ręcznie wykonane są z wysokogatunkowego drewna bukowego lub drewna pochodzącego z brzozy syberyjskiej. Wysoka jakość surowca zapewnia stelażom trwałość oraz wyższy komfort ich użytkowania.

Elastyczne listwy gwarantują optymalną miękkość, doskonałą cyrkulację powietrza pod materacem, a także pozwalają materacowi zachować jego naturalną sprężystość.

Każdy ze stelaży wyposażony jest w mechanizm regulacji twardości, dzięki czemu strefy twardości w materacu zostają zachowane i, jeśli zachodzi taka potrzeba, wspomagane. W większości stelaży wzmocnione zostały części barkowa i biodrowa, które zazwyczaj narażone są na silniejszy nacisk, dzięki temu stelaż nie tylko równomiernie rozkłada ciężar ciała, ale jest także wytrzymalszy i posłuży użytkownikowi znacznie dłużej.

Listewki umieszczone są w kauczukowych uchwytach, które wyciszają pracę stelaża oraz chronią je przed zbyt szybkim zużyciem.

Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.