Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace 120x200

Materac 120×200 zaprojektowany został z myślą o większych łóżkach jednoosobowych. Dobrze dopasują się do łóżek o wymiarach wewnętrznych 120×200. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór materacy sprężynowych, piankowych i prozdrowotnych (materace ortopedyczne i medyczne). Pochodzą one od sprawdzonych producentów (m.in. Hilding, Relaks, Tempur, SENPO, Materasso, Sealy) i wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, która gwarantuje odpowiednią trwałość oraz komfort snu. Wystarczy dobrać materac o parametrach idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb, aby nasze łóżko stało się miejscem zapewniającym regenerację organizmu.

 

Wyświetlanie 1–12 z 115 wynikówMaterace sprężynowe 120×200

W ofercie posiadamy klasyczne materace sprężynowe 120×200. Ten rodzaj materacy już od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Klasyczne materace sprężynowe są solidne, zapewniają dobre podparcie dla kręgosłupa i pozwalają na wygodny sen. Ważne jest jednak, aby dobrać stopień twardości do wagi użytkownika (wkłady H2 są zalecane dla osób ważących do 80 kg, a materace z wkładem H3 dla użytkowników o wadze powyżej 80 kg).

Użytkownicy, którym zależy na wyższym komforcie i lepszym podparciu ciała w czasie snu, mogą zastanowić się nad zamianą klasycznego materaca sprężynowego na kieszeniowy. Posiada on gęsto rozłożone sprężyny, a każda z nich znajduje się w oddzielnej kieszonce. Ich dodatkowym plusem jest to, że sprężyny się ze sobą nie stykają i nie skrzypią. Materace MultiPocket posiadają sprężyny osadzone w kieszonkach. Jest ich jednak więcej niż w modelach kieszeniowych, co gwarantuje lepsze dopasowanie do poszczególnych punktów ciała. Materace bonelowe łączą sprężyny z pianką, są twarde i nie uginają się nawet pod większym naciskiem, dlatego mogą je wybrać osoby ważące powyżej 80 kg.

Jednym z najnowszych rodzajów materacy sprężynowych są modele typu InterActive. Producenci wykorzystują tutaj sprężyny o różnych wysokościach i średnicach. Takie rozwiązanie zapewnia wyższą sprężystość i komfort zbliżony do droższych materacy piankowych.

Materace lateksowe i wysokoelastyczne

W sklepie Senpo nie zabrakło nowoczesnych materacy piankowych. Ich zaletą jest przede wszystkim wysoki stopień podparcia kręgosłupa oraz właściwości antyalergiczne. Pianka redukuje nacisk, dlatego sen na takiej powierzchni jest zdrowy i komfortowy, a użytkownikowi po przebudzeniu nie grozi ból pleców, barków czy ramion.

Użytkownicy, którzy cenią wygodę i preferują sprężyste oraz miękkie łóżko, mogą wybrać materace z pianki wysokoelastycznej. Dobrze dopasowują się do kształtów anatomicznych ciała, dlatego taki materac zapewnia idealne podparcie punktowe.

Materace z pianki lateksowej posiadają wypełnienie łączące piankę naturalną i syntetyczną. Materiał ten jest dość twardy, dlatego materac będzie doskonały dla nieco cięższych użytkowników, którym zależy na dobrym wsparciu kręgosłupa i innych punktów ciała. Warto jednak pamiętać, że pianka lateksowa jest mniej przewiewna od pianki wysokoelastycznej.

Materace termoelastyczne

Kolejną propozycją z naszej oferty są profesjonalne materace termoelastyczne. Posiadają one wypełnienia z pianki Visco (połączonej z innymi dodatkami). Ich charakterystyczną cechą jest inteligentne dopasowywanie się do temperatury ciała. Taki materac pozwala przyjąć bardzo wygodą pozycję podczas snu.

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: